Firmamızın Sahip Olduğu Belgeler


Ekspertiz Hizmetinde Sahip Olduğumuz Belgeler

Ekspertiz hizmetleri araçların alım ve satım hizmetlerinde devreye giren ve araçların gerçek değerinin ortaya çıkmasına yardımcı olan test hizmetleridir. Ekspertiz hizmeti ile araçlar detaylı bir teste tabi tutulur ve araçta bunan her türlü hasar ve varsa parça değişim gibi durumlar açığa çıkar. Böylelikle değerinden fazla fiyata gerçekleşen araç alım satım işlemlerinin önüne geçilir ve paranızın fazlası cebinizde kalır. Ekspertiz hizmetlerinde tercih edeceğiniz firmamız ile tan teşekküllü bir ekspertiz hizmeti satın alabilirsiniz. Getireceğiniz aracın markası ne olursa olsun burada detaylı bir inceleme için aracı bırakarak, ihtiyacınız olan her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekspertiz hizmetlerimizde müşterilerimize sunduğumuz raporlar tamamen doğru bilgilere dayanır. En iyi şekilde verdiğimiz ekspertiz hizmeti konusunda firmamız her türlü mesleki yeterlilik sertifikalarına sahip şekilde hizmetlerini yürütür. Ekspertiz hizmeti için gerekli olan ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Belgesi ve ISO 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi Belgesi de firmamızın sahip olduğu diğer sertifikalardır.


 

ISO 9001: 2015 Kalite Yönetimi Sistemi Belgesi Nedir?

ISO 9001 belgesi, herhangi bir urun ya da hizmete yönelik olarak verilen bir sertifika değildir. ISO 9001 şirketlerdeki kalite değerlerini ölçerek, sunduğu hizmetlere yönelik olarak verilen bir belgedir. ISO 9001 belgesi duvara asılmaz. OSO 9002 belgesi taşıyan firmalar her anlamda kaliteyi yansıtan ve bütün çalışmalarında kaliteden ödün vermeyen başarılara imza atan firmalardır. ISO 9001 belgesi, her işi ilk seferde ve profesyonel şekilde yapabilen firmalara verilen bir belgedir. Kalite belgesi taşıyan firmalarda hataya ve dolayısı ile fazladan üretim maliyetlerine asla yer verilmez.


 

ISO 16949: 2016 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Nedir?

Araç kullanımının lüksten çıkıp zaruri ihtiyaç halini alması ile otomotiv sektörü de oldukça hareketli bir hal almıştır. Sektörde meydana gelen hızlı değişim ve gelişimlere bağlı olarak otomotiv üretici firmaları da farklı standartların peşine düşmüş ve kalite sınıfları oluşturmaya başlamıştır. Otomotiv sektöründeki kalite standartlarını belirlemek amacı ile meydana getirilen ISO 16949 Otomotiv Kalite Sertifikası, Uluslararası Otomotiv Kalite Yönetim Komitesi tarafından oluşturulmuş ve otomotiv sektöründe aktif rol oynayan firmalara verilmeye başlanmıştır. 16949 Otomotiv Kalite Belgesine sahip firmalar sektörde profesyonel hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Güven duyacağınız kaliteli hizmetlerimiz ve eksiksiz belgelerimiz ile her türlü ekspertiz ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz.Pro Elit Auto Ekspertiz | TSE - HYB Belgeli & Noter Beyanlı İzmir Oto Ekspertiz